10 maj 2013

Wybory Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek 2013.

 Dzięki cudownej Oli Pawłowskiej, której jeszcze raz dziękuję, miałam okazję brać udział w zgrupowaniu Miss Wrocławia i Nastolatek 2013 w pięknym Boszkowie.  Zapowiadało się trudno, już na samym początku, mieliśmy wypadek samochodowy, co sprawiło, że prawie nie dojechaliśmy na miejsce a cały stres z racji  zgrupowania zmienił się w stres powypadkowy.  Jesteśmy jednak niezniszczalni i z pomocą reszty ekipy szczęśliwie dostaliśmy się na miejsce :D Od tego czasu była już tylko praca, dużo zabawy i piękne widoki. Odpoczywaliśmy na plaży oraz w luksusowym hotelu Sułkowski Conference & Resor . Już za tym tęsknie! ;)

Chcecie zobaczyć efekty ? Zapraszam więc, każde zdjęcie można powiększyć, klikając na nie :
Możecie również zobaczyć krótką relację filmową : http://www.youtube.com/watch?v=MKYfuLqQ_vs

 50 dziewczyn, 50 innych twarzy, 50 innych cer, 50 innych charakterów.... tylko 1 Miss Wrocławia i 1 Miss Nastolatek :) Już jutro o dowiemy się, która dziewczyna wygra.


O godzinie 20.00 w Klubie Biznesowym w Strefie VIP na Stadionie Wrocław rozpocznie się gala Wybory Miss Wrocławia i Miss Wrocławia Nastolatek 2013. Będzie można na żywo zobaczyć moje makijaże :)) Zapraszam serdecznie!2 komentarze:

  1. No pracy rzeczywiście dużo - tyle dziewczyny umalować :)

    OdpowiedzUsuń