5 paź 2015

CATRICE I NUDE ILLUSIONSkóra bez skazy? Perfekcyjna ale wciąż naturalna? Chyba każda z nas szuka podkładu, który da taki efekt :) Jak wiecie, moim absolutnym ulubieńcem jest Bell Illumi. Po przeprowadzeniu się do Dublina miałam więc problem ze znalezieniem jakiegoś zamiennika... W końcu trafiłam na Catrice Nude Illusion


Kolor idealny? mój odcień to 010 Nude Ivory, dla mnie idealny beż, jasny. Nie ciemnieje w ciągu dnia. Podkład jest dostępny w 5 kolorach, łatwo dopasowuje się do cery.

Wykończenie? Idealne! Wyrównuje koloryt cery, dodaje zdrowego blasku skórze ale przy tym też matuje (u osób z bardzo suchą skórą może spowodować uwidocznienie się suchych skórek). Idealny dla cer mieszanych, trądzikowych, tłustych.  Bez problemu można nim uzyskać efekt skóry bez skazy :) 

Krycie? Zdecydowanie średnie, z możliwością budowania efektu. Nie trzeba go nakładać dużo żeby cera nabrała zdrowego kolorytu a drobne zaczerwienienia i krostki zostały pokryte.

Inne plusy? Nie zapycha i nie ściera się nieestetycznie w ciągu dniach. Na mojej twarzy wygląda idealnie przez 6 godzin, potem może wymagać delikatnych poprawek. Idealny na dzień. 
Nakładałam go zarówno pędzlem jak i gąbką i w obu przypadkach rozkłada się równomiernie, szybko i łatwo. Wystarczy go lekko przypudrować, szybko "zastyga" na skórze ale jest niewyczuwalnyZawiera filtry UVA i UVB.

Minusy? Może wysuszać, nie nada się do cery suchej. Używam go tylko, kiedy moja cera przechodzi "złe dni" i potrzebuje więcej matu.
Wygląda fantastycznie na zdjęciach i świetnie sprawdza się w dzień, jednak dla mnie jego formuła jest wciąż za sucha. Nic nie poradzę, że uwielbiam podkłady nawilżające z efektem glow :D

Cena ok.30zł, dostępny w Drogeriach Natura.


»«»«»«


Flawless skin? Perfect but still natural? I think each of us is looking for the foundation, which will have that effect :) As you know, my absolute favorite is  Bell Illumi foundation. After moving to Dublin I had trouble finding a substitute ... Finally I found a Catrice Nude Illusion.

Perfect color? My shade is 010 Nude Ivory perfect for me, beige and bright. No darkening during the day. Foundation is available in 5 colors, easily adapts to the skin.

Finish? Perfect! Evens out skin, skin adds a healthy glow but at the same time also mates (those with very dry skin may cause visibility to dry skins). Ideal for cerium mixed, acne, oily. It can easily get flawless skin effect :)

Coverage? Medium, with the possibility of building more. A small amount of foundation is enough to make face looks healthy, glow and fresh. Small redness and pimples will be covered.

Other pluses? Do not clog and no unsightly clashes during the day. On my face looks perfect for 6 hours, then you may refresh. Perfect for daily wear.
I put it with a brush or sponge, and in both cases is distributed evenly, quickly and easily.
You can use just a little of powder to finish your look. Foundation contains UVA and UVB rays.

Cons? Not fit for dry skin. I use it only when my skin has "bad days" and needs more matt.
It looks fantastic on photos and works well in a daily wear, but for me his formula is still too dry. 
I just prefer moisturizing foundations with glow effect : D


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz